Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 01:01:46

У прокуратурі проведено навчально-практичний семінар з питань забезпечення прав журналістів

05.05.2018   08:35Агенцiя

У прокуратурі Чернігівської області відбувся навчально-практичний семінар на тему: «Практика здійснення процесуального керівництва у кримінальних провадженнях за фактами перешкоджання законній професійній діяльності журналістів та вчинення корупційних злочинів і підтримання у них публічного обвинувачення».

У своїх доповідях керівництвом управління нагляду у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності прокуратури області зосереджено увагу учасників семінару на міжнародних актах та вітчизняному законодавстві у сфері професійної діяльності журналістів, рекомендації Офісу Ради Європи в Україні правоохоронним органам щодо подальших дій у сфері безпеки журналістів за результатами міжнародної конференції «Протидія загрозам життю і безпеці журналістів. Ефективне розслідування злочинів проти свободи вираження поглядів».

Також доповідачами викладено основні особливості досудового розслідування та процесуального керівництва ним у кримінальних провадженнях за фактами перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, типові порушення кримінального процесуального законодавства при розслідуванні кримінальних проваджень про злочини з ознаками корупції та практичні рекомендації щодо їх недопущення.

Під час заходу обговорено інші нагальні питання та шляхи їх вирішення.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.