Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 06:53:54

Поліція підсумувала проведення в області цільових профілактичних заходів "Мігрант»"

03.05.2018   07:36Агенцiя

В рамках операції поліція запобігала й протидіяла нелегальний міграції та іншим порушенням українського законодавства в міграційній сфері.

Згідно з наказом Національної поліції України Про проведення цільових профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант» в державі проводилися цільові профілактичні заходи.

В рамках підготовленого Головним управлінням Національної поліції в Чернігівській області плану операція проходила у тісній взаємодії з Управлінням державної міграційної служби України в Чернігівській області. До проведення профілактичних заходів залучалися поліцейські всіх підрозділів, у тому числі апарату ГУНП. Мета операції - запобігання і протидія нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері.

Протягом спецоперації поліція спільно з прикордонниками та державною міграційною службою задокументувала 275 порушників законодавства про правовоий статус іноземців та осіб без громадянства, виявлено 184 нелегальні мігранти. Примусово повернуті в країну походження 27 іноземців, ще троє добровільно повернулися на батьківщину, стосовно двох прийнято рішення про заборону в’їзду, передано прикордонникам – 72 особи.

На порушників міграційного законодавства накладено штрафів у сумі понад 131 тисячу гривень. Загалом цільові профілактичні заходи довели свою ефективність.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини