Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 травня, 01:05:47

Рятувальники перевіряють стан безпеки у ТРЦ "Рояль"

03.05.2018   07:33

2 травня фахівці Управління та Чернігівського міського відділу УДСНС України у Чернігівській області розпочали позапланову перевірку стану забезпечення пожежної та техногенної безпеки торгівельно-розважального центру "Рояль", що у Чернігові по вул. Музичній, 1.

На перевірку та надання керівництву об'єкту відповідних документів для усунення протипожежних недоліків визначено десять робочих днів.

Проте, вже у перший день роботи рятувальники виявили ряд порушень, зокрема, у декількох місцях відсутні: світлові покажчики "Вихід" на шляхах евакуації з будівлі, вільний доступ до пожежних кранів, вогнегасники у торгівельних приміщеннях, що орендуються, покажчики розміщення засобів пожежогасіння.

Крім того, на шляхах евакуації розміщуються торгівельні місця, плани евакуації не відповідають вимогам правил пожежної безпеки, а під час перевірки системи оповіщення у разі виникнення пожежі, яка була слабо чутна, мало хто з відвідувачів та персоналу звернув на неї увагу та розпочав евакуацію з будівлі.

В ході перевірки черговим караулом 3-ої Державної пожежно-рятувальної частини практично відпрацьовані документи оперативного реагування та перевірено стан зовнішнього протипожежного водопостачання з пуском води від пожежного гідранта.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.