Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 березня, 09:58:00

Поліцейські затримали дует розбійників

27.04.2018   08:31

Протягом трьох діб поліцейські Новгород-Сіверського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області вирахували та затримали дует розбійників, які, погрожуючи зброєю, здійснили розбійний напад на продовольчий магазин в Новгороді-Сіверському.

Пізно увечері 23 квітня до поліції звернулася продавчиня одного з продовольчих магазинів із заявою про розбійний напад.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група відділу. Жінка повідомила правоохоронцям, що до приміщення закладу зайшли двоє невідомих чоловіків.

Погрожуючи насильством та предметом, зовні схожим на пістолет, незаконно заволоділи кілограмовою упаковкою мармеладу та скринькою одного з благодійних фондів. В скриньці знаходилися гроші, які збиралися на допомогу хворій дитині.

Отримавши прикмети зловмисників та провівши комплекс оперативно-розшукових заходів, поліцейські вийшли на двох молодиків, жителів Новгород-Сіверського району, старший – раніше судимий учень одного з ПТУ, менший – несудимий нероба.

Зловмисників затримали, вони надали правдиві свідчення. В ході проведення слідчих дій у одного з них вилучений пневматичний пістолет марки «Мakаrov».

В порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України лиходії затримані та поміщені до ізолятора тимчасового тримання.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 187 Кримінального кодексу України (розбій) - карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.

Триває досудове розслідування, кримінальний дует перевіряється на причетність до аналогічних злочинів.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини