Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 12:20:10

Упродовж доби Чернігівські вогнеборці ліквідували 11 пожеж

24.04.2018   13:00Агенцiя

Щодоби до Служби порятунку "101" у Чернігівській області надходять десятки повідомлень про пожежі, спричинені необережністю громадян у поводженні з вогнем під час перебування на відкритих територіях, у лісопаркових зонах, а також при спалюванні сухої рослинності у природних екологічних системах та приватному житловому секторі громадян.

Упродовж минулої доби підрозділами Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 7 загорянь сухої рослинності та 4 пожежі в житловому секторі. Вогнем пройдено понад 3 га відкритих територій.

Слід зазначити, що лише з початку квітня на Чернігівщині через людську недбалість, а також внаслідок випалювання сміття й минулорічних залишків сухої рослинності виникло 217 пожеж в екологічних системах, вогнем пройдена територія понад 350 га, ще 45 пожеж зареєстровано в житловому секторі громадян, 1 людина загинула. Крім того, ліквідовано 2 пожежі настилу в лісі на загальній площі 2 га. Лише завдяки оперативному втручанню вогнеборців пожежно-рятувальних підрозділів не допущено розповсюдження вогню на великі площі та населені пункти.

У зв’язку з цим, рятувальники Управління ДСНС України у Чернігівській області вкотре звертаються до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки та проявляти обережність у поводженні з вогнем в приватному житловому секторі, а також при перебуванні у лісових масивах, на відкритих територіях та біля торфовищ. Крім того, наголошуємо, що відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків передбачає покарання у вигляді адміністративного стягнення.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22

Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.

11 червня: цей день в Україні і світі

11 червня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48

Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.