Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 листопада, 19:28:41

Купуючи фальсифікат ми наражаємось на небезпеку

23.04.2018   10:58Агенцiя

Головне управління ДФС у Чернігівській області звертається до громадян області бути пильними при купівлі алкогольних напоїв та тютюнових виробів, аби вберегтись від підробної підакцизної продукції.

Тому, купувати підакцизні товари радимо в магазинах або інших закладах торгівлі, що мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами.

Покупцям слід обов’язково отримати від продавця фіскальний чек та звернути увагу на наявність на продукції марки акцизного податку. Адже, фальсифікована продукція має сумнівну якість та містить велику кількість отруйних речовин, що може призвести до захворювань і навіть смертей.

Продавцям слід пам’ятати, що за торгівлю та зберігання алкогольних напоїв і тютюнових виробів з підробними марками акцизного податку, законодавством передбачена штрафна санкція від 17 тис.грн., а в разі одночасного виявлення фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів штрафна санкція складе 34 тис. гривень. А тому, отримуючи від підприємств оптової торгівлі алкогольну та тютюнову продукцію, необхідно вимагати супровідні документи.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52

В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.

Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34

Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ

В Україні запрацював  Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.

На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10

Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».

Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44

Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини