Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 15:40:21

Керівники комунальних підприємств обласної ради звітували перед депутатами за свою роботу

21.04.2018   10:19Агенцiя

20 квітня постійна комісія з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності розглянула підсумки діяльності за 2017 рік комунальних підприємств обласної ради.

Провів засідання її голова Анатолій Мельник, який разом з депутатами та представниками управління комунального майна обласної ради на чолі з начальником Андрієм Буніним заслухав звіти семи керівників комунальних підрозділів про досягнення та проблеми у їх діяльності.

Подібні заслуховування депутати профільної комісії проводять почергово відповідно до затвердженого графіка звітування керівників комунальних підприємств обласної ради про результати фінансово-господарської діяльності та перспективи розвитку, очолюваних ними структурних підрозділів.

Насамперед, згідно з порядком денним, народні обранці заслухали звіт керівника КП «Готельно-туристичний комплекс «Придеснянський» Олександра Рема, який доповів депутатам про роботу підприємства, проблеми та перспективи його розвитку. І хоч інформація була прийнята до відома, проте постійна комісія із врахуванням незадовільних фінансових показників, рекомендувала провести пошук інших шляхів використання цілісного майнового комплексу (ЦМС), в тому числі і через передачу його в оренду.

Дещо менше зауважень було до наступного доповідача - директора «Центру реабілітації, оздоровлення та трудотерапії» Володимира Падія, якому рекомендували ефективніше зайнятися розширенням клієнтської бази стосовно надання платних швейних, пральних, інших побутових послуг закладам та установам.

Чи не найбільш позитивно був сприйнятий звіт керівника КП «Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат» Євгена Жарницького. Адже доходи очолюваного ним підприємства у звітному періоді склали 3306 тис. грн, також отримано майже 276 тис. грн чистого прибутку, в капітальні інвестиції було спрямовано 169 тис. грн, а до бюджету перераховано 864 тис. грн податків.

Було взято до відома і звіт очільника КП «Редакція газети «Деснянська правда» Людмили Пархоменко. І хоч члени комісії були невдоволенні ні прибутком, ні тиражем видання (співзасновникам газети є обласна рада, обласна державна адміністрація, первинна організація журналістів редакції газети «Деснянська правда»), проте депутати побажали керівнику редакції успіхів у подальшій, вже самостійній діяльності підприємства, адже всі друковані видання вже до завершення поточного року, відповідно до нового законодавства, повинні бути роздержавленими.

А, ось, очільникові КП «Діловий центр» Олександру Кузьменку, підприємство якого має значні збитки від приміщення кінотеатру «Дружба», депутати порекомендували терміново вивчити питання щодо приватизації будівлі згаданого культурного закладу та удосконалити стратегію подальшого розвитку підприємства.

За діяльність нещодавно створеного комунального підприємства обласної ради «Надра Чернігівщини» звітував заступник директора цього підрозділу Григорій Гарбуз, який розповів про перші напрацювання колективу, які виявилися скромними, та перспективи подальшої роботи. Вислухавши промовця, депутати рекомендували вивчити питання стосовно можливості передачі цілісного майнового комплексу держпідприємства «Чернігівторф» в комунальну власність області.

Останнім сьогодні перед постійною комісією звітував директор КП «Прилуцьке міжміське бюро технічної інвентаризації» Сергій Голік, який поінформував присутніх про позитивні зрушення та здобутки свого підприємства. Отож його звіт був схвалений позитивно.

На завершення засідання постійної комісії Анатолій Мельник підбив певні підсумки обговорення сьогоднішнього порядку денного та побажав колегам і керівникам комунальних підприємств поменше проблем і побільше успіхів у подальшій діяльності на благо соціально-економічного розвитку Чернігівщини.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістювиконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

АНОНСИ ПОДІЙ