Об’єднані зусилля – кращий результат
Питанням легалізації трудових відносин, детінізації заробітної плати та дотримання норм законодавства іноземними громадянами, що перебувають на території області, була присвячена тристороння зустріч керівників Головного управління ДФС, Управління Державної міграційної служби та Управління Держпраці у Чернігівській області.

Ксенія Лук'янець, Олексій Барановський та Сергій Дорошенко – керівники обласних управлінь – напрацювали спільну стратегію, що передбачає об’єднання зусиль та можливостей з метою недопущення фактів використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин, виявлення фактів виплати «зарплати у конвертах», незаконного працевлаштування іноземних громадян та порушення строків перебування іноземців на території України.
Визначили критерії відбору суб’єктів господарювання для проведення спільних перевірок. Зокрема, невідповідність кількості найманих працівників виду заявленої діяльності, виплата заробітної плати менше мінімально встановленого рівня та надання звітності з нульовими показниками.
Головним напрацюванням зустрічі стало рішення про підписання трьохстороннього Меморандуму про співпрацю. Крім того, обговорили стратегічні напрямки спільних перевірочних заходів та, з метою упередження порушень, циклу роз’яснювальних семінарів за участю фахівців трьох відомств.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.