На прикордонну службу відправились 10 чернігівських призовників
Старовинне місто ще не зовсім прокинулось від ночі, а на території Чернігівського обласного збірного пункту завмерли в однострої молоді чоловіки.
Саме так виглядала урочиста відправка призовників до лав Державної прикордонної служби України. 10 молодих чоловіків ретельно відібраних комісією відправились на строкову службу.
Привітати призовників з такою визначною подією в житті прийшли заступник начальника відділу персоналу Чернігівського прикордонного загону підполковник Володимир Дроздов, Голова ветеранської організації прикордонного загону підполковник запасу Олександр Климанський та військовий священник (капелан) прикордонного загону отець Максим.
Вислухавши напутні слова та молитву молоді чоловіки направились на залізничний вокзал, звідки поїхали до міста Великі Мости, що на Львівщині, де будуть проходити військовий вишкіл у Кінологічному навчальному центрі Державної прикордонної служби України.
Слід додати, що цієї весни до лав Державної прикордонної служби України долучаться 40 юнаків з Чернігівщини.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О. Дудко
Останні новини Чернігівщини
Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.
«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06
П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.
48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03
Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.
На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02
10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.