Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 18:07:09

В Головному управлінні Нацполіції підбили підсумки роботи за перший квартал року

19.04.2018   12:01Агенцiя

Розширена нарада керівництва Головного управління Нацполіції розглянула результати оперативно-службо­вої діяльності підрозділів ГУНП області на пріоритетних напрямках службової діяльності у першому кварталі 2018 року.

18 квітня в Головному управлінні Національної поліції в Чернігівській області відбулася розширена нарада керівництва ГУНП, в якій взяли участь члени колегії та начальники галузевих служб. На нараду були також запрошені начальники територіальних відділів і відділень поліції із заступниками.

Відкрив нараду заступник начальника ГУНП в Чернігівській області підполковник поліції Євген Гончаров. У вступному він нагадав присутнім про нові критерії оцінки роботи поліцейських, коли нарівні з показниками розкриття злочинів вирішальну роль відіграють соціологічні дослідження думки громадян про ефективність діяльності органу поліції. Це у свою чергу унеможливить маніпулювання цифрами.

Учасники наради розглянули результати роботи слідчих підрозділів, кримінальної поліції ГУНП області та блоку превентивної діяльності, визначили причини та умови наявних недоліків, обговорили заходи, які слід запровадити для вдосконалення оперативно-службової діяльності поліції в подальшому. В цьому контексті розглядався стан організації розкриття та розслідування злочинів, насамперед тяжких та особливо тяжких. Тут також не обійшлося без пошуку шляхів боротьби з недоліками.

Євген Гончаров поставив низку завдань керівникам територіальних підрозділів, які спрацювали не на повну силу, вимагаючи підвищити  ефективність розкриття та профілактики злочинів.

Головне завдання керівників — закріпити напрацьовані позиції та забезпечити підвищення ефективності за основними напрямками оперативно-службової діяльності для виконання у повному обсязі запланованих заходів.

Учасники наради також обговорили стан матеріально-технічного забезпечення структурних відокремлених відділів та відділень ГУНП області та ознайомилися з ходом виконання «Програм профілактики правопорушень» у районах і окремих населених пунктах області. Зупинилися на проблемних питаннях на вказаних напрямках. З інформацією виступив заступник начальника ГУНП Олександр Потапенко.

Розширена нарада керівництва ГУНП також обговорила стан роботи та вдосконалення централізованої системи відеоспостереження «Мережа безпеки» на території області у 2018 році та перспективи розвитку в поточному році. Про хід встановлення та проблемні питання в роботі системи прозвітували начальники територіальних відділів та відділень ГУНП області.

Підбиваючи підсумки наради, заступник начальника ГУНП в області Євген Гончаров з урахуванням місцевої специфіки поставив підлеглим конкретні завдання за кожним з напрямків діяльності, визначивши терміни їх виконання.


Сектор комунікації​​​​​​​ поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Здоров’я працівників та безпечні умови праці – у фокусі діалогу з бізнесом 13:15

Безпечне робоче середовище — це не лише вимога законодавства, а й важлива складова відповідального ведення бізнесу.

Для лікарень області надійшли ліки та спецобладнання від благодійників на майже два мільйони гривень 12:54

Наприкінці липня у Чернігівську область доставлено велику партію медикаментів, ортопедичних виробів та сучасного високотехнологічного устаткування.

У Чернігівському медичному центрі сучасної онкології встановлюють третій лінійний прискорювач 12:12

Цей апарат дасть змогу охопити ще більше пацієнтів. Лінійний прискорювач дозволяє проводити високоточну променеву терапію, що в рази збільшує шанси онкохворих на одужання.

На Чернігівщині продовжують реалізацію проєкту щодо підтримки дітей полеглих захисників та захисниць 11:45

Днями у Чернігові відбулася робоча нарада під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Івана Ващенка щодо реалізації проєкту підтримки дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Ініціатива започаткована ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти».

За місяць обов’язкової евакуації з прикордоння Чернігівщини виїхала понад сотня осіб 11:14

З 1 липня цього року, відколи оголошено обов’язкову евакуацію з 19 населених пунктів області, евакуйовано 101 людину, зокрема 30 дітей і 9 маломобільних громадян.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини