Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 січня, 17:15:43

У новій сітці телеканалу “Сівер-центр” додалися документальні фільми, серіали і мультфільми

19.04.2018   08:22Агенцiя

Із 16 квітня змінилася ефірна сітка філії ПАТ «НСТУ» «Чернігівська регіональна дирекція». Змінився і контент, що транслюється на телеканалі.

Основною метою перетворень у ході реформування НСТУ є використання якісного матеріалу. У новій сітці філії додалися суспільно-важливі програми, документальні фільми, серіали, мультфільми. Так, з 16 квітня стартують покази документальних фільмів. Ці стрічки були закуплені спеціально для трансляції на телеканалах Суспільного. Нові фільми досить різноманітні: це дослідження традицій, культур різних народів, природи, історії.

Телепередача «Смаки культур» – це кулінарний екскурс світом. У кожній серії презентується одна страва.
Із циклу «Таємниці підводного світу» глядачі дізнаються про безліч див природи та чудернацьких морських істот Світового океану.

Документальний серіал «Незвичайні культури» присвячений повсякденному життю народів нашої планети, які досі полюють на їжу і не знають, що таке промисловість, економіка, наука.

Цикл фільмів «Неповторна природа» відкриє для глядачів світ гейзерів, діючих вулканів та дивовижних скель. Усі вони створені магічними силами природи.

В ефірі регіональних мовників відбудеться прем’єра кулінарного шоу «Енеїда», пізнавальної програми про літературу «Букоголіки», повернеться в ефір «Кільтурна афіша здорової людини» тощо.

Щосуботи та щонеділі вранці діти матимуть змогу дивитися мультфільм “Принцеса Сіссі“. До уваги маленьких глядачів 2 сезони мультсеріалу (52 серії).

Базовий контент філії «ПАТ «НСТУ» «Чернігівська регіональна дирекція» збереже свої позиці в ефірі. Ранкове розважальне шоу «Ранок на Сівер-Центрі» із трьома випусками новин глядачі каналу «Сівер-центр», як і раніше, дивитимуться в прямому ефірі з 07:00 до 09:00. У ранковій студії бувають зірки сцени та олімпійські чемпіони, політики та підприємці, творчі люди та небайдужі громадяни – чернігівці і гості міста залюбки починають свій день у компанії бадьорих ведучих.

У новій сітці мовлення збережеться і кількість випусків новин – вранці о 07:30, 08:00, 08:30, вдень о 13:30, ввечері три випуски — 17:00, 19:00 і 20:40. В ефірі радіо – 4 випуски новин на день.

У будні в ефірі каналу о 19:20 півгодинна вечірня програма «Тема дня». Ми обговорюємо, аналізуємо з експертами в студії актуальні, суспільно важливі теми регіону.

Щомісяця на телеканалі «Сівер-центр» та радіоканалі «Українське радіо «Чернігівська хвиля» у рамках Всеукраїнського медіа-проекту #Звіти_наживо чиновники звітують перед громадою, відповідаючи на запитання глядачів та експертів у студії. Суспільне мовлення в партнерстві з Громадським рухом “Чесно” хоче змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю. Вже 20 квітня чернігівці спілкуватимуться з Олександром Левочком, директором департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА.

За словами продюсера філії Артема Шелкового, для команди суспільного став дуже важливим досвід участі у пітчингу – внутрішньому конкурсі проектів, що відбувся вперше в історії компанії. У майбутньому команда працюватиме над створенням проектів із урахуванням регіональної специфіки. Пітчинги дають змогу переглянути вже існуючі програми, вдосконалити їх, зробити більш актуальними та цікавими для глядачів.

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини