Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 вересня, 15:28:41

Судом задоволено позов прокурора про скасування рішення органу місцевого самоврядування про передачу 2 га земель історико-культурного призначення

19.04.2018   07:53

Прилуцькою місцевою прокуратурою в межах реалізації представницьких повноважень відреаговано на порушення вимог законодавства при розпорядженні землями історико-культурного призначення.

Як встановлено, у 2011 році одним із товариств придбано нежитлові будівлі та споруди, розташовані на території Журавської сільської ради Варвинського району. У подальшому рішенням цієї ради суб’єкту господарювання надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою для відведення вказаної земельної ділянки площею 2 га вартістю 1,1 млн. грн. для обслуговування нежитлових будівель та споруд.

Як з’ясувалося, 1 га придбаної землі сформовано за рахунок земель історичного поселення «Журавка-Захід», яке наказом Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації  віднесено до об’єктів культурної спадщини.

Втім, у порушення вимог ст. 186-1 Земельного кодексу України, за відсутності висновку уповноваженого органу контролю у сфері охорони культурної спадщини, сільською радою погоджено проект землеустрою щодо відведення землі об’єкту культурної спадщини.

Реагуючи на порушення вимог закону, місцева прокуратура звернулася до Чернігівського окружного адміністративного суду з позовом про визнання протиправним та скасування рішення органу місцевого самоврядування.

Дослідивши надані сторонами докази, судом 05.04.2018 винесено рішення про задоволення позовних вимог прокурора у повному обсязі.

Робота з цих питань триває.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині створена перша охоронна зона 13:44

У вересні цього року Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА для збереження лелеки чорного, жиле гніздо якого було виявлено в регіональному ландшафтному парку «Міжрічинський», створив охоронну зону для збереження біорізноманіття у лісах.

Свідки ДТП, відгукніться! 13:23

У рамках розслідування смертельної дорожньо-транспортної пригоди в м. Мена Корюківського району поліція розшукує свідків та очевидців події.

Поліцейські Чернігівщини пройшли навчання та готові допомагати колегам за принципом «Рівний – Рівному» 13:22

Турбота про ментальне здоров`я – запорука успішної діяльності та щасливого життя. Проте бувають ситуації, коли власних ресурсів недостатньо і ми потребуємо допомоги.

Погоджено виплати ще для 30 чернігівців за державною програмою

Погоджено виплати ще для 30 чернігівців за державною програмою "єВідновлення" 12:19

26 вересня на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради затверджено рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Як програму «Доступні ліки» наблизити до кожної громади – з головою НСЗУ на прессніданку в Чернігівській ОВА 12:04

У Чернігівській області цьогоріч виписано 300 тисяч електронних рецептів за державною програмою реімбурсації «Доступні ліки». За погашеними рецептами аптеки (наразі в області 310 аптек-учасниць) вже отримали понад 22 млн грн від Національної служби здоров’я України (НСЗУ).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини