18 квітня - перекриття руху автотранспорту на вул. Шевченка для ремонту дорожнього покриття
18 квітня в Чернігові у зв’язку з ремонтом дорожнього покриття на вулиці Шевченка буде тимчасово перекритий рух автомобільного та міського електричного транспорту на ділянці по вул. Шевченка від перехрестя вул. Кільцева до перехрестя вул. Малиновського.
Відповідне рішення прийняте на позачерговому засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 16 квітня.
Перекриття руху триватиме з 8 до 18 години.
На час перекриття цих ділянок вулиць у маршрутну мережу громадського транспорту будуть внесені зміни. Як повідомив начальник управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку міської ради Олександр Рижий, тролейбуси маршрутів № 1, 10 та 11 на час перекриття розвертатимуться на Бобровиці, а автобуси громадського транспорту № 17, 26, 14, 46, 16 змінюватимуть свій маршрут, відповідно до схеми об`їзду.
Патрульна поліція забезпечуватиме нагляд за організацією руху транспорту та пішоходів в районі проведення робіт.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».