В області напрацьовують механізми погашення боргів із заробітної плати
Про шляхи погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах та подальшу взаємодію державних органів у цьому напрямку говорили учасники розширеного засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби Чернігівської області відповідних рішень.

Захід відбувся 16 квітня за участю керівництва управління юстиції в області, представників міських відділів ДВС, керівників підприємств-боржників, арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів).
За словами начальника Головного територіального управління юстиції в області Олега Трейтяка, на початок року борги із зарплати по найбільш економічно активним підприємствам Чернігівщини складали 9 мільйонів гривень, на сьогодні — 4,6 мільйона гривень (9 підприємств-боржників). Цьогоріч найбільше боргу погашено ПАТ «Чернігівський завод радіоприладів» — 3,2 мільйона гривень.
Боржниками по заробітній платі залишаються... у ДП «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння», ПАТ «Готель «Градецький», ТОВ «Новгород-Сіверський м'ясокомбінат», ДП ТД «Сіверщина», ПАТ «Чернігівський завод радіоприладів» та інших.
Говорили і про заборгованість на підприємствах-банкрутах. Відносно об’єктів, щодо яких реалізовуються судові процедури санації, фактична виплата боргів із зарплати залежить від господарської діяльності підприємств та часткової реалізації майна, не задіяного у виробництві.
Свою думку щодо причин невиплати заборгованості із зарплати висловили також керівники підприємств та арбітражні керуючі.
Як зазначають учасники штабу, з боржниками ведеться постійна робота та напрацьовуються механізми погашення заборгованості.
За інформацією Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).