Визначились переможці трьох районних етапів Фестивалю дружин юних пожежних
12 квітня у м. Прилуки, Талалаївському та Ріпкинському районах визначено переможців І-етапу Фестивалю дружин юних пожежних. У змаганнях взяли участь 20 шкільних команд ДЮП.
У двох конкурсах "Візитка" та "Домашнє завдання" журі, до якого увійшли рятувальники та освітяни, за найкращі тематичні виступи з питань популяризації безпеки життєдіяльності надали перевагу командам "Дзвін" загальноосвітньої школи №7 м. Прилуки, "Рятівник" загальноосвітньої школи с.Українське Таталаївського району та "Вогник" з районної гімназії смт Ріпки.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.