Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 березня, 22:44:53

Профспілки Чернігівщини налагоджують співпрацю з білоруськими колегами

13.04.2018   13:57Агенцiя

На початку квітня до Чернігова завітали керівники Белорусский профсоюз работников торговли. Метою візиту стало підписання угоди про співпрацю з Федерацією профспілкових організацій Чернігівської області та Навчально-методичним центром профспілок.

Підписантами угоди від білоруської сторони стали голова Профспілки працівників торгівлі Оксана Геращенко, а також керівники Гродненської, Гомельської та Брестської обласних ланок.

З українського боку підтвердили свої наміри про співпрацю підписами Ігор Москаленко — голова ФПО Чернігівської області та Тетяна Осадча — директор Чернігівського НМЦ профспілок.

Основними формами і методами співпраці в рамках Угоди сторони визначили:
- обмін делегаціями, проведення регіональних зустрічей,
семінарів і конференцій з метою професійної підготовки та
перепідготовки профспілкового активу;
- консультації з трудових та соціально-економічних питань;
- вивчення та обмін досвідом роботи профспілкових організацій;
- проведення спільних культурних та спортивно-оздоровчих заходів;
а також інші взаємовигідні форми співпраці.

Останні новини Чернігівщини

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини