Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 грудня, 15:05:49

На Чернігівщині Великдень пройшов без порушень публічного порядку

10.04.2018   08:09Агенцiя

Поліція забезпечила охорону порядку та безпеку вірян під час святкування Великодня. В результаті проведеного комплексу профілактичних заходів святкування пройшло спокійно і без порушень.

Напередодні Великодня всі органи й підрозділи Міністерства внутрішніх справ України були переведені на посилений варіант несення служби.

Ситуаційний центр Головного управління Національної поліції у цілодобовому режимі моніторив оперативну обстановку в області. Був налагоджений чіткий обмін інформацією між територіальними підрозділами Національної поліції, Національної гвардії, рятувальниками, прикордонниками, міграційною службою та СБУ стосовно попередження терористичних загроз під час масових заходів.

На Чернігівщині Великодні богослужіння пройшли у 480 церквах, в них взяли участь близько чотирьохсот тисяч вірян.

Безпосередньо охорону публічного порядку біля культових споруд в області здійснювали майже сімсот поліцейських територіальних підрозділів Головного управління Нацполіції.

В самому Чернігові порядок біля 13 храмів забезпечували сім десятків поліцейських. На вулицях та в публічних місцях обласного центру працювали 34 екіпажі патрульної поліції та військовослужбовці Національної гвардії України.

Наразі поліція продовжує нести службу в місцях масового відпочинку громадян.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11

Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

8 грудня: цей день в Україні і світі

8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03

День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини