Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 07:47:40

Найкращі медсестри працюють в КЛПЗ "Чернігівська обласна лікарня"

03.04.2018   10:29Агенцiя

Проведений наприкінці березня конкурс «Краща медична сестра – 2018» прямий тому доказ.

Щорічне проведення професійного змагання сприяє:
• підвищенню престижу професії медичної сестри;
• визначенню рівня професійної підготовки та майстерності медичних сестер лікарні;
• сприяє залученню обдарованої молоді до участі в професійних конкурсах.

Для організації та проведення конкурсу були створені організаційний комітет, журі, експертна та наглядова групи, рахункова комісія, склад яких узгоджений з головним лікарем.

Конкурс проводився в два тури.

I тур – тестування

Учасниця конкурсу отримала індивідуальний комплект завдань, який включв 100 тестів із основних клінічних дисциплін (основ сестринської справи, медсестринства в терапії, хірургії, педіатрії та невідкладних станів).
Термін проведення тестування – 100 хвилин (із розрахунку 1 хв на 1 тест), після чого відповіді оцінюються журі.

II тур – демонстрація практичних навичок, до якого допускаються учасники, які посіли I – Х місця у першому турі.

Змагалися у своїх вміннях 20 медсестер з усіх клінічних відділень, яких делегували рішенням колективів. Всі учасниці мали рівні можливості по підготовці, проводились додаткові заняття та консультації.

Конкурс проходив у дружній атмосфері професіоналів які «знають, вміють, та можуть це продемонструвати». Учасниці конкурували, змагались між собою, але під час підготовки допомагали та підтримували одна – одну. Дівчата старанно готувались, тренувались для того щоб показати якнайкращі результати. В дружній атмосфері боролись між собою професіоналізм та кмітливість вони проявили високі теоретичні знання та практичні навички.

І в ході змагань між учасницями виділили 10 найкращих, які чітко, правильно і якісно виконали всі поставлені завдання. І з невеликим відривом визначились переможці які зайняли І місце - Пичевська Наталія Петрівна с/м опікового відділення, ІІ місце – Гриценко Ярина Олександрівна с/м відділення судинної хірургії, ІІІ місце – Клименок Альона Олександрівна с/м проктологічного відділення.

Саме так проявляється хист та любов до своєї професії, для того щоб стати професіоналом своєї справи необхідно довго і наполегливо працювати, самому вчитись і інших навчати, необхідно швидко орієнтуватись та бути рішучим у своїх діях.

В професії медсестри мають поєднатися: високий професіоналізм, гуманність та милосердя, значення своєї роботи, комплексний всебічний догляд за пацієнтами і полегшення їх страждань, готовність цілком віддати себе обраній професії.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини