Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 листопада, 11:18:35

Журналісти з Чернігівщини побували в зоні АТО

30.03.2018   11:59Агенцiя

Під час поїздки на Луганщину разом зі своїми колегами з Сумщини, Рівненщини, Києва та журналістами Луганської області спілкувалися на тему протидії інформаційній агресії Росії.

Чернігівську область представляли голова Асоціації регіональних ЗМІ та обласної організації НСЖУ, головний редактор менської газети «Наше слово» Олександр Назаренко та редактор газети «Новини Городнянщини» Світлана Томаш.

Журналісти побували в одному з військових підрозділів та особисто пересвідчилися у високій боєготовності українських воїнів. Цікавим і змістовним було безпосереднє спілкування з військовослужбовцями.

У Луганській обласній державній адміністрації, яка тепер розташована у Сєвєродонецьку, велася розмова про роль медіа в умовах інформаційної агресії, методи протидії російській пропаганді, підтримку Збройних сил України.

Командувач ОТУ «Луганськ» , командувач ОК «Захід», генерал-майор Олександр Павлюк та заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко акцентували увагу на великому значенні роботи медіа в умовах гібридної війни.

Олександр Павлюк зокрема зазначив:  «Дякую представникам мас-медіа за плідну співпрацю та надання допомоги у відновленні бригадної преси. Ви робите вкрай потрібну та важливу роботу в протистоянні російській інформаційній агресії. Якщо ми самі не будемо розповідати про нашу армію, нашого солдата на передовій, за нас це робитиме Росія. Війна на Сході нашої держави тому цілковите підтвердження».

Ще рік тому стартував волонтерський проект «Реформована преса – Українській Армії». Медійники Чернігівщини були серед його ініціаторів і одними з перших долучилися до реалізації. Завдяки співпраці налагоджено регулярний випуск газети «Волинський щит» 14 окремої механізованої бригади.

– Цей проект підтримали і Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації, і колеги з друкованих видань Чернігівщини, – зазначає Олександр Назаренко. – І тепер маємо успішний досвід, співпраця розширюється і вдосконалюється. Участь у проекті дає нам можливість долучитися до важливої справи – захисту України від посягань терористичних угруповань і російської агресії.

Генерал-майор Олександр Павлюк вручив медійникам почесні відзнаки оперативного командування «Захід» та «Охоронні грамоти», які посвідчують співпрацю редакцій з військовими.

Учасники зустрічі також обговорили спільні для всіх регіонів проблеми медійників – хід реформування друкованих ЗМІ, новації «Укрпошти», які можуть призвести до знищення преси, перспективи розвитку місцевих газет та інше.


За повідомленням Чернігівської обласної організації НСЖУ

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45

У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини