Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 червня, 12:28:46

Розробка великого скейт-парку почнеться з обговорення з громадськістю та спортсменами

27.03.2018   14:22

Про плани зведення великого скейт-парку у міському парку культури і відпочинку розмови тривають уже певний час. Спочатку його планувалося розташувати між вулицею Кордівка та існуючим дитячим майданчиком.

Але детальний аналіз місця розташування показав, що логічніше розташувати повноцінний спортивний майданчик з усією необхідною інфраструктурою в парку між 1-ю вулицею Кордівка та мостом на центральній алеї, що веде до міського пляжу «Золотий берег».

На спортмайданчику передбачається облаштувати:
- скейт-парк;
- зони для кросфіту та воркауту;
- майданчики з тренажерами для різних вікових груп – дітей, підлітків та дорослих;
- бігову доріжку навколо майданчику довжиною близько 3 км;
- душові кабіни, туалет та роздягальні.

Міський голова Чернігова під час прямого ефіру проекту «Звіти наживо» на Суспільному телебаченні звернувся з цього приводу до жителів міста:
«Не варто продовжувати обговорювати будівництво скейт-парку навпроти Мегацентру. Дійсно, ми сьогодні дивимося на пропозиції різних архітекторів щодо влаштування ділянки парку від Мегацентру до вул. Софії Русової. І один з проектів передбачав будівництво там скейт-парку, але ми вирішили, що це не найкраще рішення. Скейт-парк разом з іншими напрямками спортивних майданчиків буде збудований в міському парку культури і відпочинку. Це буде повністю спортивна зона, де буде побудований, у тому числі й скейт-парк.
Запрошую представників громадськості до обговорення цієї локації, а представників кожного спортивного напрямку – для активної участі в наданні пропозицій по зведенню ділянок, щоб вони були зроблені без помилок».

Розробку робочого проекту буде розпочато після представлення ескізного проекту громадськості та фахівцям у сфері спорту.

На створення ескізів майбутнього спортивного майданчика, його обговорення та внесення необхідних правок знадобиться близько 2-х місяців. Тобто, розпочати розробку проекту можна буде лише з червня поточного року.

Ми обов`язково будемо інформувати про хід розробки проекту, про шляхи збору пропозицій, механізм обговорення та намагатимемося надати всі необхідні роз`яснення і відповіді.

На фото: червоним на картах позначено розташування майбутнього спортивного майданчику в міському парку культури і відпочинку.


Управління ЖКГ Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж 11:24

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 6 пожеж, з яких 1 виникла на об'єкті, 1 в житловому секторі, 1 на транспорті та 3 в природних екологічних системах.

Склад населення Чернігівської області за віком. ДОВІДКА

Склад населення Чернігівської області за віком. ДОВІДКА 11:10

На 1 січня 2021 року на Чернігівщині, за розрахунками, постійно проживали 968,1 тис. осіб (2,3% населення України).

Земля у комунальній власності громад: як використовувати ефективно

Земля у комунальній власності громад: як використовувати ефективно 10:50

Із кінця листопада 2020 року триває передача земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність об’єднаних громад.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 10:09

22 червня відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини