Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 жовтня, 04:13:41

Виробники представили Чернігову комунальну та пасажирську техніку "МАЗ"

22.03.2018   10:43

В Чернігові на Красній площі всі могли побачити вишикувані в ряд 7 нових великих вантажних «МАЗи». Це була виставка-презентація комунальної автомобільної техніки виробництва Мінського автомобільного заводу.

Зокрема на площі були: машина дорожня комбінована (для прибирання сміття, снігу та одночасного  посипання суміші), кран автомобільний, сміттєвози із боковим механічним завантаженням на різних видах шасі та сміттєвози  із задніми завантаженнями на різних видах шасі.

З цього приводу сьогодні Чернігівську міську раду відвідав представник з Республіки Білорусь - спеціаліст з продажу пасажирської техніки «Мінського автомобільного заводу» Євгеній
Крайко. Від імені заводу-виробника він зробив презентацію  техніки, яку вони виготовляють, для представників комунальних підприємств міста та всіх інших присутніх.

Окремим блоком Євгеній Крайко представив і найкращу пасажирську техніку марки «МАЗ». А саме, автобуси міського типу, які працюють на газовому та іншому виді топлива (великої місткості та середньої місткості), а також тролейбуси (великої місткості та дуже великої місткості).

За словами представника «МАЗ», всю свою техніку підприємство розробляє та виготовляє до всіх сучасних світових вимог, відповідно до чого техніка постійно користується великим попитом в країнах СНД.

Спеціальна техніка МАЗ сьогодні досить активно використовується комунальними підприємствами Чернігова. Зокрема, на КП «АТП-2528» працює 23 таких машини.

З них 11 були придбані містом для підсилення цього комунального підприємства технікою в 2017 році. Тож на вулицях Чернігова можна побачити за роботою 3 МАЗи – «пилисоси», а також МАЗи – універсальні машини для прибирання вулиць.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.