Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 грудня, 06:23:53

До Чернігова завітали учні-екскурсоводи з усієї України

21.03.2018   13:32Агенцiя

Позмагатися за звання найкращого у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу» до Чернігова приїхали 25 команд-учасниць з усієї України.

Проходить захід з 20 по 22 березня. Офіційне відкриття відбулося вчора, 20 березня, у Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва.

Організатори конкурсу — Міністерство освіти і науки України, Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді за підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації.

Заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова: «Мені дуже приємно вітати у цій залі представників з усієї України — молодих краєзнавців, які своєю справою роблять внесок у збереження духовної спадщини українського народу, рідного краю зокрема. Впевнена, що знайомство з нашим древнім містом для кожного з вас стане своєрідним відкриттям, історичним уроком, адже Чернігівщині є чим похвалитися. У цьому ви переконаєтесь, відвідавши музеї міста та визначні пам’ятки національного значення».

Заступник директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, голова журі конкурсу Дмитро Омельченко: «Музейна справа нелегка. Хто став на цю стежку, має розуміти всю складність та відповідальність роботи. З іншого боку — це надзвичайно цікаво. Адже і досі відкриваються зовсім невідомі сторінки історії або ті, які довгий час намагалися стерти з пам’яті українців. Наше завдання — не тільки зберегти національно-культурне та історичне надбання, а й передати його майбутньому поколінню, виховати у нього повагу до свого рідного краю. Переконаний, що подібні конкурси допоможуть нам у цьому та сприятимуть розвитку музейної справи в освітніх закладах».

Конкурс проходитиме на базі трьох музеїв Чернігова: обласного історичного імені В.В. Тарновського, військово-історичного та музея-заповідника Михайла Коцюбинського. Учасники зможуть продемонструвати не тільки свої знання, а й вміння екскурсовода.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 558 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 558 нових випадків COVID-19 20:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 грудня в області зафіксовано 558 нових випадків COVID-19. Зокрема 319 — у Чернігівському районі (в тому числі 174 — у Чернігові), 82 — у Ніжинському, 71 — у Корюківському, 50 — у Прилуцькому та 36 — у Новгород-Сіверському районі. 49 захворілих госпіталізовані.

Китаєць із Білорусі купує льонокомбінат на Чернігівщині

Китаєць із Білорусі купує льонокомбінат на Чернігівщині 16:25

Громадянин Китаю Чжу Хаотянь, який тимчасово проживає в Мінську, і білоруський виробник теплоізоляційних плит "ІСТПС" (ТМ "Істплекс") мають намір спільно придбати 82,285% акцій ПрАТ "Козець" (смт Козелець Чернігівської області).

Зимуватиме 4 родини: на Прилуччині «доживає свого віку» село Покровка

Зимуватиме 4 родини: на Прилуччині «доживає свого віку» село Покровка 16:18

Переважна більшість жителів села Покровка, яке входить до Нетяжинського старостату Сухополов’янської ОТГ Прилуцького району одинокі літні люди, пише Gorod.cn із посиланням на публікацію в газеті «Прилуччина».

Найбільша тергромада Прилуччини запланувала на розвиток туризму понад 4 млн. гривень

Найбільша тергромада Прилуччини запланувала на розвиток туризму понад 4 млн. гривень 16:13

Програму розвитку туризму на території Сухополов’янської ОТГ Прилуцького району погодили на засіданні сільської ради 23 листопада, інформує сайт тергромади.

Справу стосовно секретаря міської ради суд закрив через відсутність складу адмінправопорушення

Справу стосовно секретаря міської ради суд закрив через відсутність складу адмінправопорушення 16:03

1 грудня у Деснянському районному суді Чернігова слухалася справа за відкритим провадженням за частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адмінправопорушення (про порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів). У діях секретаря Чернігівської міської ради Олександра Ломако співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції вбачили конфлікт інтересів.