За вбивство, вчинене у ході розбійного нападу, винну особу засуджено до 13 років позбавлення волі
За принципової позиції прокуратури вироком Чернігівського районного суду жителя Ріпкинського району визнано винним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України (розбій, поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень, з проникненням у житло) та п. 6 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (вбивство, вчинене з корисливих мотивів).
У судовому засіданні прокурором доведено, що у червні 2017 року обвинувачений, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, проник у житловий будинок у смт. Любеч, Ріпкинськрого району, де заволодів господарськими речами, загальною вартістю 1 тис. грн.
У подальшому, протиправні дії обвинуваченого було виявлено власницею будинку, яку останній зв’язав та за допомогою подушки позбавив життя.
Заслухавши позицію прокурора щодо суспільної небезпеки злочину, суд призначив покарання у вигляді 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:00
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59
День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.