Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 16:34:54

Ще шість сіл Чернігівщини матимуть генеральні плани

17.03.2018   11:15Агенцiя

Шість проектів генеральних планів населених пунктів області та детальний план земельної ділянки схвалила обласна архітектурно-містобудівна рада при Управлінні містобудування та архітектури Чернігівської облдержадміністрації 16 березня. Засідання проводив начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Олександр Дмитрюк.

Зокрема, розглянуті генеральні плани та плани зонування території сіл Олександрівка, Катеринівка, Лідин та Вороньки Бобровицького району, а також населених пунктів Вихвостів і Лемешівка Городнянського району. Тепер документацію мають затвердити місцеві ради.

Крім того, архітектурно-містобудівна рада погодила детальний план території двох земельних ділянок у селі Іванівка Чернігівського району для зміни їх цільового призначення та об’єднання. Тут планується реконструкція та будівництво торгово-сервісного центру з обслуговування сільськогосподарської техніки.

Загалом, починаючи з 2011 року, в області затверджені 30 генеральних планів населених пунктів. Серед них – міста Прилуки, Ніжин, Корюківка, Мена, Городня, селища Варва та Седнів Чернігівського району, а також ще 23 села.

Довідково. Генеральний план населеного пункту – містобудівна документація, що визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту.

Детальний план території – містобудівна документація, що визначає планувальну організацію та розвиток території.

План зонування території (зонінг) – містобудівна документація, що визначає умови та обмеження використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.