Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 01:38:45

Ще шість сіл Чернігівщини матимуть генеральні плани

17.03.2018   11:15Агенцiя

Шість проектів генеральних планів населених пунктів області та детальний план земельної ділянки схвалила обласна архітектурно-містобудівна рада при Управлінні містобудування та архітектури Чернігівської облдержадміністрації 16 березня. Засідання проводив начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Олександр Дмитрюк.

Зокрема, розглянуті генеральні плани та плани зонування території сіл Олександрівка, Катеринівка, Лідин та Вороньки Бобровицького району, а також населених пунктів Вихвостів і Лемешівка Городнянського району. Тепер документацію мають затвердити місцеві ради.

Крім того, архітектурно-містобудівна рада погодила детальний план території двох земельних ділянок у селі Іванівка Чернігівського району для зміни їх цільового призначення та об’єднання. Тут планується реконструкція та будівництво торгово-сервісного центру з обслуговування сільськогосподарської техніки.

Загалом, починаючи з 2011 року, в області затверджені 30 генеральних планів населених пунктів. Серед них – міста Прилуки, Ніжин, Корюківка, Мена, Городня, селища Варва та Седнів Чернігівського району, а також ще 23 села.

Довідково. Генеральний план населеного пункту – містобудівна документація, що визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту.

Детальний план території – містобудівна документація, що визначає планувальну організацію та розвиток території.

План зонування території (зонінг) – містобудівна документація, що визначає умови та обмеження використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ