Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 01:26:20

Прокурором доведено вину голови сільської ради у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією

17.03.2018   08:46

Послідовно та принципово відстоюючи свою правову позицію, прокуратурою в суді доведено винуватість голови однієї із сільських рад Ічнянського району у вчиненні правопорушення, пов’язаного із корупцією.

У суді прокурором доведено, що посадовець в умовах реального конфлікту інтересів на сесії ради прийняв участь у голосуванні по питанню порядку денного, яким йому надавалося право на здійснення преміювання працівників та себе особисто за виконання особливо важливої роботи.

Таким чином, у особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, виник реальний конфлікт інтересів, що впливав на об’єктивність та неупередженість прийнятого рішення (ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП).

Судом на посадову особу накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400 грн).

Рішення суду набрало законної сили.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини