Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 вересня, 09:40:33

Органами влади та рятувальниками здійснюються заходи щодо моніторингу ситуація з проходження весняного водопілля

17.03.2018   08:36Агенцiя

Маршрут польоту охопив такі населені пункти, як Дніпровське і Мньов Чернігівського, Радуль і Любеч Ріпкинського районів, що розташовані на найбільшій водній артерії Чернігівщини - річці Дніпро.

З метою моніторингу стану безпечного проходження весняного водопілля, 16 березня першим заступником Голови Чернігівської облдержадміністрації Юлією Свириденко, начальником Управління ДСНС України у Чернігівській області полковником служби цивільного захисту Романом Гордовим, представниками інших служб взаємодії на борту «Єврокоптера» Спеціального авіаційного загону Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснено обліт найбільш проблемних ділянок області, які потрапляють у зону можливого підтоплення та його негативних наслідків.

За результатами обльоту та моніторингу визначено, що ситуація з можливим підтопленням проблемних районів області на сьогоднішній день загалом контрольована, а відповідним органам влади на місцях та задіяним службам будуть визначені першочергові завдання з безпечного проходження весняного водопілля та мінімізації можливих його негативних наслідків.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На профорієнтаційну екскурсію до поліції Чернігівщини завітали старшокласники

На профорієнтаційну екскурсію до поліції Чернігівщини завітали старшокласники 10:00

У рамках проєкту «Моя майбутня професія — поліцейський» у ГУНП та Тренінговому центрі поліції Чернігівської області побували десятикласники чернігівської школи №33.

Рибпатруль Чернігівщини за тиждень викрив 19 порушень правил рибальства

Рибпатруль Чернігівщини за тиждень викрив 19 порушень правил рибальства 09:30

З 9 по 16 вересня 2021 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 19 порушень Правил рибальства.

У Коропі відбувся міні-фестиваль здоров’я

У Коропі відбувся міні-фестиваль здоров’я 09:10

Жвава зона здоров’я, спорту й цінних життєвих знань днями працювала в нашому парку імені Миколи Кибальчича. У рамках компоненту Програми DOBRE «Голос громади у місцевому самоврядуванні» тут пройшов міні-фестиваль здоров’я.

Вишивка, вибійка, писанки та ляльки: у Чернігові відкрилася виставка майстрині Ольги Костюченко

Вишивка, вибійка, писанки та ляльки: у Чернігові відкрилася виставка майстрині Ольги Костюченко 09:00

ишивка, вибійка, писанки та ляльки. 15 вересня в обласному історичному музеї імені Тарновського відкрилася виставка майстрині Ольги Костюченко. Триватиме вона до кінця року.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:30

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 17 вересня по 08 годину 18 вересня 2021 року