Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 17:49:33

Визначені перші 4 навчальні заклади Чернігова, де цього року капітально відремонтують покрівлі

16.03.2018   10:20

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 15 березня затвердив перелік об’єктів з капітального ремонту та реконструкції покрівель дошкільних навчальних закладів міста. Рішення прийняте в рамках реалізації Програми підвищення енергоефективності в бюджетних установах м. Чернігова на 2017 – 2027 роки.

У цьому переліку:

1. Реконструкція покрівлі із зміною скатного даху на шатровий ДНЗ №74 Будинку добра і радості по вул. Доценка, 20 в м. Чернігові, кошторисною вартістю 6,9 млн грн, в тому числі проектно-кошторисна документація кошторисною вартістю 32,2 тис. грн.

2. Капітальний ремонт шатрового даху в ДНЗ №26 по вул. Толстого, 110 в м. Чернігові, кошторисною вартістю  2,36 млн грн, в тому числі проектно-кошторисна документація кошторисною вартістю 65,4 тис. грн.

3. Реконструкція даху та утеплення перекриття в ДНЗ №35 за адресою: м. Чернігів, вул. Гоголя, 9-а, кошторисною вартістю 2,8 млн грн, в тому числі проектно-кошторисна документація кошторисною вартістю 79,7 тис. грн.

4. Капітальний ремонт покрівлі з заміною парапетних плит та утеплення перекриття в ДНЗ №75 за адресою: м. Чернігів, вул. Незалежності, 20, кошторисною вартістю 3,2 млн грн, в тому числі проектно-кошторисна документація кошторисною вартістю 93,5 тис. грн.

Як прокоментували прес-службі в Управлінні капітального будівництва міської ради, це перші об’єкти сфери освіти міста, заплановані для такого ремонту на цей рік. У подальшому список в рамках цієї ж Програми може бути розширений.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.