Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 червня, 11:48:36

Працівниками сфери ЖКГ і побутового обслуговування – вітання і відзнаки з нагоди професійного свята

16.03.2018   09:50Агенцiя

Професійне свято – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначається в Україні щорічно у третю неділю березня.

У Чернігові принагідна урочиста зустріч керівництва області з працівниками сфери відбулася напередодні, 15 березня, в обласній державній адміністрації.

На зустріч були запрошені кращі працівники та керівники підприємств житлово-комунального господарства області. Вітали їх, зокрема, голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та голова обласної організації галузевої профспілки В’ячеслав Сальніков.

«Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємося, якою нелегкою працею забезпечується стабільна робота багатофункціонального житлово-комунального господарства області, де працює майже 5,5 тис. чоловік від професіоналізму і відповідальності яких, багато в чому, залежить благополуччя кожного будинку та кожної родини… Щиро бажаю усім вам здоров’я, благополуччя та родинного затишку, успіхів у такій потрібній людям справі. Будемо вірити, що ми разом подолаємо всі негаразди і зробимо кожен населений пункт нашої області справді гарним і затишним», – сказав, зокрема, голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч.

Урядову відзнаку – Подяку Прем’єр-міністра України – за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Зарві Ользі Василівні – директору комунального підприємства «Комунгосп» Срібнянської селищної ради також вручив Валерій Куліч.

Крім цього, розпорядженням голови Чернігівської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено:

Лазаренка Олександра Анатолійовича – заступника начальника комунального підприємства «Деснянське» Чернігівської міської ради;

Мазюк Наталію Степанівну – начальника цеху каналізаційних очисних споруд комунального підприємства «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради;

Олійника Віктора Володимировича – начальника виробничо-технічного відділу публічного акціонерного товариства «Облтеплокомуненерго», м. Чернігів;

Сташука Павла Івановича – директора товариства з обмеженою відповідальністю «Комунальник», м. Новгород-Сіверський;

Шибіку Вадима Юрійовича – директора виробничого підприємства теплових мереж «Борзнатеплокомуненерго».

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:

Зікуну Віталію Володимировичу – слюсарю-сантехніку IV розряду комунального підприємства «ЖЕК-10» Чернігівської міської ради;

Коломієць Наталії Володимирівні – начальнику лабораторії комунального підприємства водоканалізаційного господарства «Ічень» Ічнянської міської ради Чернігівської області;

Столінцю Віталію Миколайовичу – водію автотранспортних засобів автоколони № 2 цеху санітарного прибирання комунального підприємства «АТП-2528» Чернігівської міської ради;

Тарасевичу Анатолію Михайловичу – майстру будівельних робіт відділу з обслуговування житлового фонду № 2 комунального підприємства «Новозаводське» Чернігівської міської ради;

Ятченко Катерині Іванівні – маляру дільниці з обслуговування житлового фонду № 3 комунального підприємства «Деснянське» Чернігівської міської ради.


Перший заступник голови обласної ради подякував працівникам ЖКГ за нелегку, копітку і таку важливу для суспільства працю та побажав міцного здоров'я, миру і добра, шани і поваги від жителів сіл і міст нашої області.
Також Валентин Мельничук з нагоди свята та за сумлінну працю вручив почесні грамоти обласної ради з нагрудними знаками: директору комунального підприємства «Бахмач-водсервіс» Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ОДА Володимиру Клепачі, начальнику КП «Щорська житлово-експлуатаційна дільниця» Ганні Кошовій, директору КП «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства» Петру Лабузькому, майстру каналізації комунального підприємства «Водоканалізаційне господарство «Ічень» Ічнянської міської ради Олександру Туєзову та начальнику виробничо-технічного відділу комунального підприємства «Деснянське» Чернігівської міської ради Віті Редько.

У свою чергу Вячеслав Сальніков вручили кращим працівникам підприємств житлово-комунального господарства області відзнаки  Центрального комітету і обласного комітету галузевої профспілки.

На завершення урочистостей присутніх з професійним святом привітав колектив митців Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини