У Чернігові Асоціація міст України провела практикум з питань публічних закупівель у системі ProZorro
Сьогодні у Чернігові проходив практикум Чернігівського регіонального відділення АМУ із застосування законодавства на тему: «Практичні аспекти реалізації законодавства в сфері публічних закупівель.

Система ProZorro». Практикум є частиною проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).
Засідання, що пройшло у Чернігівській міській раді, провів виконавчий директор Чернігівського РВ Асоціації міст України Михайло Литвин. Участь у ньому взяли голови (або їх профільні заступники) міських, селищних та сільських рад, начальники відділів економічного розвитку, представники ЗМІ.
Теми, що обговорювалися:
«Сучасний стан системи закупівель. Закон України «Про публічні закупівлі». Загальні умови здійснення закупівель»,
«Загальний огляд електронної системи закупівель. Теоретичні та практичні аспекти здійснення допорогових закупівель з використанням системи ProZorro»,
«Тендерна документація та особливості проведення відкритих торгів. Оскарження процедур закупівель»,
«Практичні аспекти здійснення переговорної процедури закупівлі. Звітність щодо здійснення закупівель. Відповідальність за порушення вимог Закону».
Перед учасниками практикуму з роз’ясненнями щодо поставленої тематики виступили модератор заходу Зінаїда Рубан, викладач ЦППК, Микола Силенко, регіональний консультант з бюджетних питань АМУ, Павло Степанов, начальник відділу ресурсного забезпечення розвитку територій, з питань державних закупівель та державного сектора економіки Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації. Виступаючі відповіли на всі запитання учасників заходу, який щойно завершився.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.