Рятувальники надають допомогу громадянам по відкачуванню талих вод з підтоплених приватних господарств
Підвищення температури призвело до різкого танення снігового покрову на території Чернігівщини.
13 березня рятувальники підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області 7 разів залучалися до надання допомоги громадянам по відкачуванню талих вод з підтоплених приватних житлових будинків, споруд господарського призначення та присадибних ділянок у райцентрі Козелець, місті Остер та селі Мостище цього ж району, а також у Чернігові господарств по вул. Варзара, Борщовій і двічі по провулку Н. Сагайдак.
За допомогою пожежних автомобілів і мотопомп рятувальниками було відкачано понад 1250 метрів кубічних талих вод.
Загалом для надання допомоги та проведення невідкладних робіт від підрозділів У ДСНС в області залучалося 16 рятувальників та 5 одиниць пожежно-рятувальної техніки.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.