В ніч на 8 березня поліція затримала квартирних злодіїв
Отримавши повідомлення від жителів багатоповерхівки про підозрілих молодиків, які вештаються під'їздом, на місце події виїхала група затримання поліції охорони. Зловмисників застали, коли ті виносили з квартири телевізор та акустику.
Вночі по допомогу до поліції звернулися мешканці чернігівської п’ятиповерхівки по вулиці Толстого. Громадяни повідомили, що в під'їзді вештаються двоє підозрілих молодиків, які обґрунтовано підозрюються в плануванні квартирної крадіжки.
Не гаючи часу, на місце події прибуло кілька екіпажів поліції та група затримання поліції охорони. Зухвалі крадії відчули неладне й один з них намагався утекти, перелізши з балкону четвертого поверху на п'ятий. Молодик не розрахував свої сили і зірвався.
Його госпіталізовано до лікувального закладу з тяжкими травмами голови та хребта. У лиходіїв вилучено крадений телевізор, акустичні колонки та два сабвуфери, які повернуті власнику помешкання.
Зловмисники навіть використовували перчатки, щоб не лишати відбитків пальців, але не сподівалися, що поліція прибуде на виклик так оперативно. Зараз подільник дає пояснення правоохоронцям.
Відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57
Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47
День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.