Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 06:16:38

Керівники Придесення вітали жінок з усієї області

07.03.2018   11:09Агенцiя

Напередодні Міжнародного жіночого дня, 6 березня, в обласній державній адміністрації за доброю традицією керівники Придесення вітали жінок з усієї області, які своєю активною державною, громадською, соціальною, економічною, бізнесовою діяльністю сприяють розвитку Чернігівщини, захисту державності країни, консолідації суспільства, встановленню миру і безпеки на Сході країни.

Ігор Вдовенко, звертаючись до присутніх у залі, наголосив на тому, що українських жінок природа щедро нагородила багатьма талантами і чеснотами: вродою, розумом, безмежним терпіння і невичерпною енергією та незламною силою духу.

Згадав очільник представницької влади області і про відомих землячок, які своїми досягненнями, успіхами та перемогами прославляють рідну Чернігівщину далеко за її межами. А у найскладніший для України час жінки стали не лише рушійною силою волонтерського руху, а й надійною опорою для наших захисників, які поряд із чоловіками зі зброєю у руках на сході України виборюють мир і незалежність.

- Як голові обласної ради мені приємно відзначити, що 5 частина депутатів сьомого скликання – це представниці прекрасної половини людства, які ефективно працюють у профільних комісіях, активно відстоюють інтереси жителів регіону та сприяють вирішенню актуальних проблем місцевих громад, - підкреслив Ігор Вдовенко.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм з нагоди Міжнародного жіночого дня Ігор Вдовенко вручив почесні грамоти та відзнаки головному інспектору Чернігівського міського відділу управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області, капітану Галині Карпенко, начальнику управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області Ксенії Лук’янець, головному спеціалісту відділу бухгалтерського обліку, фінансів та кадрової роботи Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації Анні Пісні, члену громадської організації «Родина воїна», волонтеру Ірині Костенко, члену правління - секретарю громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Раїсі Шанській, начальнику відділу оперативних обліків управління інформаційно-аналітичної підтримки Головного управління національної поліції в Чернігівській області Ірині Колесник, провідному інженеру відділу розквартирування військ і землекористування Північного територіального квартирно-експлуатаційного управління Наталії Ткаченко.

В.о. голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко засвідчив присутнім жінкам велику шану і подяку за добро та ніжність, мудрість та витримку, плідну працю, виняткове вміння творити красу, добрі справи, будувати мир та соціальну справедливість, розвивати суспільство. Керівник вручив представницям прекрасної статі низку державних нагород, а також відзнаки обласної державної адміністрації.

Своїми роздумами про те, як живеться і працюється жінкам на Чернігівщині з присутніми поділились перший Віце-президент Громадської організації «Ліга ділових та професійних жінок України» Олена Пекуровська та мати семи дітей з Борзнянського району с. Хороше Озеро Валентина Лазоренко.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ