Рятувальники допомогли водіям 16 транспортних засобів подолати складні ділянки автодоріг
Залучалося 36 рятувальників та 14 одиниць пожежно-рятувальної техніки підвищеної прохідності.
Упродовж минулої доби з 08:00 6 березня по 08:00 7 березня рятувальники підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області на автошляхах Коропського, Срібнянського, Ічнянського, Козелецького, Ніжинського, Чернігівського районів та м. Чернігів відбуксирували з проблемних ділянок доріг та вивільнили зі снігових заметів 16 транспортних засобів у яких перебувало 18 громадян.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.