Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 12:58:02

На Чернігівщині обговорили співпрацю з громадськістю щодо реалізації проекту "Я МАЮ ПРАВО"

07.03.2018   08:13Агенцiя

6 березня пройшло засідання за «круглим столом» спільно з представниками Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області та представниками інститутів громадянського суспільства.

Захід проводився з метою визначення системного підходу до підвищення рівня правової культури як окремих громадян, так і суспільства в цілому, формування у громадян поваги до права, гуманістичних правових ідей, загальнолюдських та національних правових цінностей, подолання правового нігілізму, визначення дієвого механізму підвищення рівня правової поінформованості населення, сприяння забезпеченню вільного доступу громадян до правосуддя.

Учасники круглого столу мали змогу дізнатися про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Директор Чернігівського МЦ з надання БВПД Володимир Бобруйко зазначив, що одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному. Окремо він зупинився на категоріях осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

У своєму виступі він подякував Головному територіальному управлінню юстиції у Чернігівській області за плідну співпрацю у реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО».

Його слова доповнила начальник відділу комунікації та забезпечення доступу до публічної інформації Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Вероніка Рибак, яка зазначила, що в реалізації даного проекту значну роль відіграє громадський сектор і налагодження плідної співпраці сприятиме обізнаності людей у своїх правах. Також вона запропонувала об’єднати зусилля, проводити спільні заходи та виїзні прийоми на території громадських організацій.

За правовою допомогою можна звернутися до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. П'ятницька, 39, оф. 711.
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

АНОНСИ ПОДІЙ