За 2 місяці 2018 року Чернігівський рибоохоронний патруль виявив 192 порушення
Протягом січня - лютого 2018 року Чернігівським рибоохоронним патрулем було здійснено 70 рибоохоронних рейди, в ході яких викрито 192 порушення правил рибальства. З виявлених порушень 29 були грубими (із застосуванням заборонених знарядь лову).
Також було зафіксовано 142 порушення любительського лову, 4 порушення, пов’язані з незаконним продажем водних біоресурсів та складено 17 актів вилучення безхазяйного майна.
Збитки, завдані рибному господарству України, складають 14,37 тис. грн. В ході рибоохоронних рейдів у порушників вилучено 100,7 кг риби та 116 одиниць заборонених знарядь лову.
Патрульними за два місяці зафіксовано 63 порушення заборони на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах. Тому, Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що в області діє заборона на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах. Прохання до всіх громадян дотримуватись правил рибальства та даної заборони.
Чернігівський рибоохоронний патруль
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22
23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».
У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.
До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12
Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».
Службова недбалість при реєстрації права власності на майновий комплекс зі збитками понад 55,5 млн грн – підозрюється державна реєстраторка 10:09
За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру державній реєстраторці ЦНАПу Чернігівської міської ради у службовій недбалості, яка спричинила тяжкі наслідки інтересам юридичної особи (ч. 2 ст. 367 КК України).
Про організацію в області пасажирських перевезень – на брифінгу в ОВА 10:02
Вчора на брифінгу в ОВА мова йшла про організацію на території області пасажирських автомобільних перевезень.