Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 червня, 01:43:32

У регіональній прокуратурі відбувся семінар з питань практичного застосування змін до процесуальних кодексів

05.03.2018   07:53Агенцiя

У прокуратурі Чернігівської області відбувся навчально-практичний семінар щодо проблемних питань практичного застосування Закону України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» від 03.10.2017 № 2147.

У роботі семінару взяли участь науковці Національної академії прокуратури України, Національної академії внутрішніх справ працівники апарату прокуратури області, керівники та прокурори місцевих прокуратур, керівники оперативних та слідчих підрозділів органів поліції, служби безпеки та фіскальної служби.

У своїх виступах доповідачі поінформували учасників про проблеми практичного застосування змін до кримінального процесуального законодавства України, зокрема, щодо призначення та проведення експертиз, застосування заходів забезпечення кримінального провадження.

На семінарі обговорено також новели Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та особливості здійснення представницьких повноважень органів прокуратури в умовах законодавчих змін, передусім у сферах державної та комунальної власності, земельних правовідносин, використання бюджетних коштів.

Захід пройшов у формі живого діалогу, у його ході учасники  обмінювалися думками та ділилися досвідом.
                                                            

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини