Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 квітня, 23:17:22

Вогнеборці ліквідували пожежу столярної майстерні

05.03.2018   07:48

4 березня о 04:52 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу виробничої будівлі з виготовлення меблів, розташованої на території ТОВ "Чернігіввовна-Плюс" по вул. Текстильників, 1 в обласному центрі.

За підвищеним номером виклику до місця пригоди прибуло 9 відділень вогнеборців на основній та спеціальній техніці. Через те, що пожежу помітили досить запізно, на час їх прибуття майже всі приміщення виробничої будівлі були охоплені полум’ям, а площа пожежі складала 900 квадратних метрів. Виникла загроза поширення полум’я на поруч розташовану адміністративну будівлю.

На гасіння пожежі одразу було подано 8 водяних стволів, працювало 4 ланки газодимозахисної служби. За допомогою спецінструментів рятувальникам доводилося зрізати металеві ворота цеху щоб дістатися до осередків займання. Крім того, гасіння ускладнювалося великою завантаженістю приміщень горючими матеріалами. Внаслідок дії високої температури відбулося часткове руйнування конструктивних елементів будівлі. На щастя, ніхто не постраждав. Вогнеборці о 6:39 локалізували та о 10:40 остаточно ліквідували пожежу. Її причину та завдані збитки наразі встановлюються.

Загалом до гасіння залучалися 51 чоловік особового складу та 14 одиниць основної і спеціальної техніки.

На місці пожежі працювала мобільно-оперативна група У ДСНС України у Чернігівській області на чолі із заступником начальника УДСНС України у Чернігівській області з реагування на надзвичайні ситуації полковником служби цивільного захисту Вячеславом Вернидубом.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:20

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19

У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.