Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 16:38:42

В облраді обговорені проблемні питання покращення протипожежного захисту соціальних закладів області

02.03.2018   07:39Агенцiя

1 березня у Чернігівські обласній раді відбулась розширена нарада з питань покращення протипожежного захисту в закладах освіти, охорони здоров'я, відпочинку та оздоровлення, будинках для людей похилого віку та осіб з інвалідністю державної й комунальної форм власності.

Під час засідання тимчасово виконуючий обов'язки начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям УДСНС України у Чернігівській області підполковник служби цивільного захисту Родіон Лігун під час свого виступу довів присутнім, що інспекторським складом Управління проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки у 1078 закладах, з них: 964 дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах; 68 закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням; 26 будинках для людей похилого віку та інвалідів і 20 закладах відпочинку та оздоровлення державної і комунальної форми власності. За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 1088 керівників закладів та відповідальних посадових осіб. Також до Чернігівського окружного адміністративного суду подано 38 позовних заяв про застосування заходів реагування щодо державного нагляду (контролю) у вигляді повного або часткового зупинення експлуатації будівель, споруд та приміщень.

Крім того, було зазначено, що такий стан справ обумовлений відсутністю належного фінансового й матеріально-технічного забезпечення, тож гострота проблем вимагає вжиття невідкладних організаційних та превентивних заходів з боку органів державної влади та місцевого самоврядування для покращання протипожежного захисту вищезазначених об'єктів.

На завершення розширеної наради обговорені проблемні питання та пропозиції щодо приведення закладів освіти, охорони здоров'я, відпочинку та оздоровлення, будинків для людей похилого віку та осіб з інвалідністю у належний протипожежний стан.
 

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

АНОНСИ ПОДІЙ