На Чернігівщині викрито незаконну діяльність АЗС
З початку року в області триває операція «Акциз-2018», в ході якої вже вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 3 мільйони 290 тисяч гривень. Про це повідомили у Головному управлінні ДФС у Чернігівській області.

Наприкінці лютого у рамках даної операції податковою міліцією здійснено оперативні заходи на автозаправних станціях області.
У результаті відпрацювання встановлено, що на одній із заправок Ніжинського району здійснювалась роздрібна реалізація паливно-мастильних матеріалів без одержання документів дозвільного характеру, передбачених чинним законодавством України для даного виду діяльності.
Як наслідок, із незаконного обігу вилучено 14500 літрів паливно-мастильних матеріалів (дизельне пальне та бензин А-92 і А-95) вартістю 420 тисяч гривень та обладнання АЗС орієнтовною вартістю 200 тисяч гривень.
Відносно директора компанії, яка займалась незаконною реалізацією палива, складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164 КУпАП.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.