Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 вересня, 05:02:14

Пункти обігріву продовжують свою роботу

26.02.2018   13:20

26 лютого начальник з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради Григорій Годун розповів про кількість громадян, які на минулому тижні звернулися до пунктів обігріву за допомогою, і загальну кількість тих, хто звернувся з початку роботи цих пунктів.

За минулий тиждень до стаціонарних пунктів обігріву звернулися:
- до міської лікарні №3 (вул. 1-го Травня, 170) – 1 громадянин;
- до комунального лікувально–профілактичного закладу «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» - 3 громадянина;
- до Центру соціальної адаптації і реінтеграції безпритульних - 6 громадян.

Загалом з початку їх роботи (з 15 січня) звернулося:
- до Центру соціальної адаптації і реінтеграції безпритульних – 16 громадян;
- до лікарень – 17 громадян.

У Чернігівській обласній лікарні (саме вона веде цю статистику по області) фактів обморожень не було зафіксовано.

Нагадуємо, що в Чернігові стаціонарні пункти обігріву, де надаватиметься допомога людям, яким за різних обставин загрожує переохолодження, з настанням сильних холодів продовжують свою роботу.

Громадян, які змерзли та потребують допомоги, приймають у всіх міських лікарнях за адресами проспект Миру, 44; вул. 1-го Травня, 168; вул. 1-го Травня, 170; вул. Текстильників, 36; у Центрі соціальної адаптації і реінтеграції безпритульних (вул. Святомиколаївська, 33) та у комунальному лікувально–профілактичному закладі «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» (вул. Шевченка,160).

Крім того, у робочий час (з 8 до 17 години) допомога змерзлим надаватиметься в приміщеннях територіальних центрів соціального обслуговування Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад (вул. Рокоссовського, 18, вул. Текстильників, 25).


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:05

Протягом минулої доби зареєстровано 2 дорожньо-транспортні пригоди внаслідок яких 2 особи постраждали.

29 серпня: цей день в Україні і світі

29 серпня: цей день в Україні і світі 09:46

ДЕНЬ 1283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1283 RUSSIAN AGRESSION

Визначено форми організації освітнього процесу на 2025/2026 навчальний рік 16:45

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу у закладах освіти міста Чернігова у 2025/2026 навчальному році.

На Чернігівщині браконьєри бреднем незаконно наловили риби на понад 188 тис.грн 12:54

26 серпня 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

На Чернігівщині набрав законної сили вирок трьом військовослужбовцям рф за злочини проти цивільної жінки 11:40

Прокуратура відстояла в апеляції вирок трьом військовослужбовцям рф, які незаконно затримали місцеву жительку та вчинили дії сексуального характеру

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини