Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 грудня, 20:19:16

За результатами податкового аудиту порушники поповнили бюджети майже на 3 мільйони гривень

26.02.2018   07:56Агенцiя

Головне управління ДФС у Чернігівській області зазначає, що документальні перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог податкового законодавства здійснюються за наявності у них податкових ризиків в частині недоплати сум податків (зборів), які визначаються системою ризикоорієнтованого відбору та іншою податковою інформацією ДФС України.

За інформацією управління аудиту Головного управління ДФС у Чернігівській області протягом січня 2018 року проведено 15 документальних перевірок, що на 25 відсотків менше показника минулого року.

За результатами перевірок суб’єктів господарювання - юридичних осіб, які порушили вимоги податкового законодавства, встановлено заниження податкових зобов’язань на суму 8,4 млн. грн., до бюджетів надійшло майже 3 млн. гривень.

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини