Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 8 липня, 15:32:13

Рятувальники ліквідували пожежу житлового будинку

24.02.2018   08:00

22 лютого о 10:40 до Служби порятунку "101" у Носівському районі надійшло повідомлення про пожежу двоповерхового житлового будинку в с. Тертишники.

За викликом до місця події оперативно прибуло відділення 17-го державного пожежно-рятувального підрозділу з м.Носівки та пожежна команда ПП «Агропрогрес» з села Степові Хутори.

На той момент вогонь охопив дах будинку. Спільними діями вогнеборців у складі 6 чоловік особового складу та 2 одиниць спеціальної техніки пожежу об 11:20 було локалізовано, а о 13:00 остаточно ліквідовано.

Як з'ясувалося, причиною пожежі послужило порушення правил пожежної безпеки під час монтажу нагрівальних печей та димарів, зокрема відсутність безпечної протипожежної відстані між димарем та дерев’яним перекриттям будинку.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Найкраще знають математику: що відомо про результати учасників НТМ 15:09

В основних сесіях національного мультипредметного тесту на Чернігівщині взяли участь 7 259 осіб. Явка становить 93,2%.

Виробники переробної промисловості можуть отримати до 16 млн грн гранту на відновлення після обстрілів у межах політики програми «Зроблено в Україні» 14:43

Кабінет Міністрів України на засіданні 7 липня 2025 року затвердив нову редакцію Порядку реалізації програми «Гранти для переробних підприємств». В межах програми запроваджено новий напрям – гранти на відновлення виробничих потужностей для переробних підприємств, які постраждали від збройної агресії росії. Тепер вони можуть отримати до 16 млн грн на закупівлю, доставку та монтаж обладнання.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 14:10

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння грошима пенсіонерки в Чернігові.

Рада ветеранів при Чернігівській ОДА: завершено прийом заяв 13:38

На Чернігівщині триває формування оновленого складу Ради ветеранів при обласній державній адміністрації.

ДПС пропонує бізнесу долучитися до обговорення змін щодо удосконалення системи СМКОР 12:35

ДПС пропонує бізнесу долучитися до обговорення змін щодо удосконалення роботи системи СМКОР.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини