Поліція розкрила вбивство
Група реагування патрульної поліції на вулиці села затримала раніше судимого чоловіка, який під час застілля завдав односельцю смертельного ножового поранення.
17 лютого до поліції надійшло повідомлення, що в одному з сіл Чернігівського району сталося вбивство – раніше судимий місцевий житель вдарив ножем в груди односельця.
На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Чернігівського відділення поліції на чолі з керівництвом та група реагування патрульної поліції. Правоохоронці встановили, що того дня в будинку потерпілого святкували день народження, було гучне застілля. Серед запрошених був і раніше судимий місцевий житель, якому здалося, що господар у словесній формі висловив неповагу до його близького родича. Лиходій схопив зі столу ніж і вдарив їм чоловіка в область серця, після чого втік з хати. Потерпілий помер на місці.
Ошелешені свідки викликали поліцію. Група реагування патрульної поліції затримала підозрюванного на іншому кутку села. Він у скоєному зізнався та надав правдиві свідчення. Чоловік затриманий в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодекс у України (вбивство) - карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.