Рятувальники проводять роз’яснювальну роботу серед любителів зимової риболовлі
Внаслідок потепління, на річках і озерах Чернігівщини утворився нестійкий шар льодового покрову. Як наслідок, під дією сонця і талої води крига на водоймах щодня слабшає, стає пористою, з’являється велика кількість промивин і ополонок.
Це підвищує ймовірність виникнення нещасних випадків. Проте, наявність небезпечних факторів не зупиняє любителів підлідної риболовлі. Вони виходять на тонку кригу, без необхідних засобів порятунку, тим самим наражаючи себе на небезпеку.
З метою недопущення трагічних випадків на водоймах, 16-го лютого фахівцями Корюківського районного сектору У ДСНС України у Чернігівській області здійснено рейдову перевірку місць зимової риболовлі та масового виходу людей на кригу річки Бреч, що протікає в м. Корюківка.
В ході проведення заходу рятувальники розповіли рибалкам, а також пересічним громадянам про трагічний випадок, який вже мав місце в цьому році, довели основні вимоги безпечної поведінки під час перебування на льоду та дії щодо порятунку потопаючих.
Співробітниками ДСНС вручались населенню пам’ятки та листівки з питань безпеки життєдіяльності.
Рятувальники вкотре звертаються до громадян, не виходити на тонку кригу та не наражати себе на небезпеку. Дотримуйтесь елементарних правил безпечної поведінки та дбайте про свою та безпеку своїх дітей.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.
Допомога найбільш вразливим: чернігівці почали отримувати «пакунки тепла» 08:47
До обласного центру надійшла перша тисяча «пакунків тепла» для найвразливіших категорій населення. Їх вже почали видавати у Чернігівському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Разом переможемо: Чернігівщина долучається до національного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» 08:36
Цього року в Україні стартує національний спортивний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги». Серед представлених видів спорту – баскетбол, волейбол, черліденг та футзал.
12 лютого: цей день в Україні і світі 08:28
12 лютого відзначають Міжнародний день науки і гуманізму, Міжнародний день запобігання насильницькому екстремізму, який сприяє тероризму, День сексуального і репродуктивного здоров’я, Міжнародний день проти використання дітей-солдатів, Міжнародний день шлюбних агентств.
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.