Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 серпня, 09:35:13

Неефективне використання 5,5 млн. грн. виявлено під час аудиту виконання бюджетних програм щодо поліпшення екологічного стану Чернігова

15.02.2018   12:23

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели державний фінансовий аудит виконання Управлінням житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради бюджетних програм, спрямованих на реалізацію Програми поліпшення екологічного стану м. Чернігова на 2016-2017 роки та Міської програми поліпшення екологічного стану м. Чернігова на період 2011-2015 роки.

Аудитом було охоплено період з 01.01.2015 по 31.10.2017.
На фінансування заходів програм витрачено 39,2 млн грн. З них неефективно використано 5,5 млн грн бюджетних коштів.

Як з’ясували чернігівські аудитори, на ефективність виконання програми негативно вплинуло: недотримання під час розробки місцевої програми чітких критеріїв щодо її формування; недостатнє фінансування заходів програми та недосконале планування обсягів бюджетних коштів; нераціональне використання бюджетних коштів; несвоєчасне виконання заходів; недостатнє функціонування системи внутрішнього контролю.

Майже 1 млн грн було використано на розробку робочих проектів та наукових досліджень, які не були впроваджені чи використані (зокрема, це аналіз забруднення автомобілями атмосферного повітря, моніторинг забруднення підземних та поверхневих вод).

Крім того, як з’ясували державні аудитори, ефективному виконанню програми перешкоджає несвоєчасне виконання її заходів. Наприклад, незавершене будівництво пункту тимчасового утримання тварин (на час проведення аудиту цей об’єкт мав бути побудований) призвело до неефективного використання 4,4 млн грн.

Також закупівля дороговартісних саджанців на суму 0,1 млн грн призвела до нераціонального використання коштів під час озеленення.
За результатами аудиторського дослідження Управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради надано низку пропозицій із поліпшення ефективності виконання програми.
Про результати контрольного заходу поінформовано Чернігівську міську раду.

Останні новини Чернігівщини

«Waves»: тріо Наталії Лебедєвої і Лаура Марті

«Waves»: тріо Наталії Лебедєвої і Лаура Марті 09:30

«Waves» («Хвилі») – програма тріо Наталії Лебедєвої за участю Лаури Марті – 31 липня 2021 року була представлена чернігівській публіці у рамках джазових вечорів у затишному дворику обласного філармонійного центру. Чернігівці мали змогу наживо побачити проєкт, унікальний і за змістом, і за настроєм, і за виконанням.

Економічні очікування населення

Економічні очікування населення 09:00

Органами державної статистики на початку 2021 року проведено опитування домогосподарств, у ході якого вивчалася думка українців щодо економічних очікувань на майбутнє.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:45

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 01 серпня по 08 годину 02 серпня 2021 року

2 серпня - Ільїн день або день пророка Іллі

2 серпня - Ільїн день або день пророка Іллі 08:30

2 серпня християни відзначають церковне свято Ільїн день. Це день пам'яті біблійного пророка Іллі.