Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 серпня, 08:40:31

Прокуратура в судовому порядку ініціює стягнення збитків завданих використанням 1,2 га землі без правовстановлюючих документів

15.02.2018   07:39

Органами прокуратури області постійно вивчаються питання дотримання вимог земельного законодавства, зокрема повноти і своєчасності внесення платежів за користування землями державної та комунальної форм власності.

Так, регіональною прокуратурою встановлено факт ухилення приватним  підприємцем від встановленого законом обов’язку сплати коштів за користування землею під об’єктами нерухомості.

З’ясовано, що один із суб’єктів господарювання в м. Носівка упродовж більше 6 років експлуатує комплекс будівель на земельній ділянці площею 1,2 га без правовстановлюючих документів. Проте підприємець ухиляється від укладення договору оренди землі під нерухомим майном та, як наслідок, внесення до бюджету обов’язкових платежів.

Водночас власник землі – Носівська міська рада не вживала достатніх заходів до приведення існуючих правовідносин у відповідність із вимогами закону та стягнення коштів до місцевого бюджету.

За таких обставин, реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, прокуратурою області ініційовано стягнення з власника нерухомості та фактичного користувача земельною ділянкою 165 тис грн завданих бюджету збитків.

Наразі розгляд позову прокурора в суді триває.

Прокуратурою і надалі вживатимуться заходи представницького характеру для поновлення порушених інтересів держави.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

2 серпня - Ільїн день або день пророка Іллі

2 серпня - Ільїн день або день пророка Іллі 08:30

2 серпня християни відзначають церковне свято Ільїн день. Це день пам'яті біблійного пророка Іллі.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів домашнього лимонаду

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів домашнього лимонаду 10:00

У літку треба ловити та встигнути насолодитися всіма перевагами сезону: позасмагати, купатися в річці чи з’їздити на море, погуляти вночі та посмакувати прохолодними коктейлями та лимонадами, поки знову не настав час чаю з лимоном.

Гороскоп на наступний тиждень з 2 по 8 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 2 по 8 серпня 09:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 2 по 8 серпня 2021 року.

1 серпня - День залізничника

1 серпня - День залізничника 08:30

Відомо, що англійський винахідник Річард Тревітік побудував один з перших паровозиків у 1804 році. Він виявився настільки важким, що зламав залізничну гілку, по якій був пущений.