Рятувальники надають допомогу водіям з вивільнення транспортних засобів із снігових заметів
Упродовж 8 лютого пожежно-рятувальні підрозділи УДСНС України у Чернігівській області двічі залучались для надання допомоги водіям з вивільнення транспортних засобів із снігових заметів.

Біля с. Мала Кошелівка Ніжинського району о 20:10 відділенням 16-ої Державного пожежно-рятувального частини м. Ніжин вивільнено вантажний автомобіль "DAF-105", який внаслідок складних погодних умов потрапив на автодорозі у сніговий замет. Із проблемної ділянки дороги вантажівку відбуксирували пожежно-рятувальним автомобілем підвищеної прохідності.
О 23:30 рятувальники 12-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Прилуки вивільнили із снігового замету легковий автомобіль "Volkswagen Golf", який злетів у кювет поблизу с. Петрівське Прилуцького району.
Загалом до надання допомоги від підрозділів УДСНС України у Чернігівській області залучались 4 чоловіки особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки.
З огляду на це рятувальники звертаються до водіїв прислухатися до прогнозів та застережень синоптиків та без нагальної потреби не виїздити на далекі відстані.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 17:23
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
В Чернігові внаслідок російської атаки пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 16:52
Сьогодні росіяни атакували ударними безпілотниками Чернігів.
Судитимуть працівницю суду, яка висміювала на кладовищі загиблих воїнів та чекала знищення міста 16:19
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовнопрацівниці судуміста Чернігова за фактами пособництва державі-агресору, поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 111-2, ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).
Уряд збільшив термін отримання компенсації роботодавцями з прифронтових регіонів за працевлаштування ВПО 15:48
Тепер роботодавці з прифронтових та найбільш постраждалих від повномасштабної війни регіонів можуть отримувати компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб не 3, а 6 місяців.
Роз’яснення для чернігівців: чи існує у місті заборона індивідуального опалення та як від’єднатися від централізованого теплопостачання 15:27
Останнім часом у соціальних мережах з’являється багато недостовірних та маніпулятивних матеріалів, мовляв, у Чернігові діє заборона на індивідуальне опалення.