Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 11:46:30

У Менській лікарні відкрили відділення, якого нема і в Чернігові

03.02.2018   11:20

У Менській районній центральній лікарні почало працювати приймально-діагностичне відділення. Його створили, щоб кожний пацієнт зміг якнайшвидше отримати медичну допомогу, не чекаючи на оформлення і «поселення» у відділення.

«Ми сформували це відділення для надання екстреної допомоги нашим хворим і для всіх обстежень у приймальному відділені, – розповідає головний лікар Петро Хомрач. – У кожній лікарні тепер діють приймальні відділення, які приймають як планових, так і ургентних хворих. Та наші приймальні відділення не зовсім пристосовані для швидкого надання медичної допомоги. Адже поки вирішать, в якому саме відділенні розмістити хворого, поки принесуть діагностичну апаратуру з іншого відділення – все це час. А іноді кожна секунда дорога, коли йдеться про життя. У новому ж відділені ми своїми силами облаштували палату на два ліжка.

Тут працюватиме кабінет прийому хворих, є приміщення для очікування пацієнтів і тих, хто їх супроводжує, оглядова кімната, маніпуляційний кабінет, операційна для малих хірургічних втручань, палата надання невідкладної медичної допомоги та проведення екстреної діагностики. Відділення оснащене сучасним медичним устаткуванням, переносним УЗД-апаратом, електрокардіографом, дефібрилятором, наркозним апаратом.

Коли хворий перебуває в критичному стані, його відразу, без оформлення, розмістять у цій палаті і зроблять всі необхідні процедури. А вже потім лікарі вирішуватимуть, у яке відділення переводити хворого на постійне лікування чи навіть залишити у приймальному, доки не приїде «швидка» і не забере хворого на третій рівень лікування.

Наскільки мені відомо, таке ж відділення вже формують у Бобровицькій центральній районній лікарні. І Чернігівська обласна лікарня працює над створенням такого відділення».

Марія Пучинець

http://nslovo.com/blog/u-menskij-likarni-vidkryly-viddilennya-yakogo-nema-i-v-chernigovi

Останні новини Чернігівщини

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

Допомога найбільш вразливим: чернігівці почали отримувати «пакунки тепла»

Допомога найбільш вразливим: чернігівці почали отримувати «пакунки тепла» 08:47

До обласного центру надійшла перша тисяча «пакунків тепла» для найвразливіших категорій населення. Їх вже почали видавати у Чернігівському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Разом переможемо: Чернігівщина долучається до національного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» 08:36

Цього року в Україні стартує національний спортивний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги». Серед представлених видів спорту – баскетбол, волейбол, черліденг та футзал.

12 лютого: цей день в Україні і світі

12 лютого: цей день в Україні і світі 08:28

12 лютого відзначають Міжнародний день науки і гуманізму, Міжнародний день запобігання насильницькому екстремізму, який сприяє тероризму, День сексуального і репродуктивного здоров’я, Міжнародний день проти використання дітей-солдатів, Міжнародний день шлюбних агентств.

 На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.