Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 03:17:58

Цифри та факти: Чернігів підбиває підсумки та визначає пріоритети роботи системи профспілкового навчання

03.02.2018   11:07Агенцiя

Днями відбулося чергове засідання Навчально-методичної ради (НМР) по навчанню профспілкових кадрів і активу Федерації профспілкових організацій Чернігівської області. Захід пройшов під головуванням Ihor Moskalenko, голови НМР, голови обласної Федерації.

З інформацією про виконання програми навчання профспілкових кадрів і активу за 2017 рік виступила Тетяна Осадча — директор Навчально-методичного центру профспілок (Trade union training center of Chernihiv region). Загалом, за звітний рік на базі Центру проведено 108 освітніх заходів для профспілкових кадрів та активу, в яких взяло участь більше 5 тисяч спілчан.

Аналізуючи позитивні та негативні моменти року, що минув, директор НМЦ профспілок відзначила:

Зі знаком “плюс”: були успішно впроваджені нові навчальні програми та проекти; в навчанні та профспілковій роботі збільшилося використання соціальних мереж та інтернет-сервісів; розвивалася співпраця з міжнародними профспілковими структурами та фондами.

Зі знаком “мінус”: важливо збільшити увагу профорганізацій усіх рівнів до навчання молодіжного профспілкового активу; варто суттєво активізувати навчання представників профспілкових організацій з питань охорони праці; відчувається потреба у відновленні роботи постійнодіючих міжгалузевих семінарів для голів первинних профорганізацій.

Чернігівський НМЦ на практиці підтверджує свій статус базового навчального Центру Федерація Профспілок України. 2017 року колектив навчального закладу прийняв 37 груп з інших регіонів країни.

Тренери Навчально-методичного центру постійно працюють над розробкою нових тематик тренінгів та оновленням існуючих програм. Це є одним з факторів привабливості навчання в Чернігові. Безперечними новаціями 2017 року стало впровадження в роботу двох форм проведення навчання — “Квест на закріплення навичок використання сучасних інтернет-сервісів” та “Літній табір “Молодість. Активність. Профспілки”.

🤝 В рамках соціального діалогу, Федерація профспілкових організацій Чернігівської області та Навчально-методичний центр профспілок проводили круглі столи, фахові дискусії та зустрічі з представниками органів державної влади та місцевого самоврядування.

Заступник керівника Центру освіти дорослих “Перспектива” підприємства “НМЦ” профспілок Елена Щепотьева представила на розгляд програми навчання профспілкових кадрів і активу на 2018 рік до яких члени Ради зробили відповідні пропозиції.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.