Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 04:31:55

Відбувся круглий стіл "Водно-болотні угіддя – безцінний дар природи"

03.02.2018   09:24Агенцiя

1 лютого в конференц-залі працівниками відділу документів з економічних, технічних, природничих та сільськогосподарських наук був проведений круглий стіл на тему "Водно-болотні угіддя – безцінний дар природи" до Всесвітнього дня водно-болотних ресурсів.

Метою круглого столу було привернення уваги громадськості на необхідність дбайливого ставлення до середовища існування водоплавних птахів і важливість водно-болотних угідь в екосистемі планети Земля.
 
Учасниками круглого столу були спеціалісти з екології, учні хіміко-біологічного класу 15 ліцею, хіміко-біологічного класу Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді, користувачі бібліотеки.
 
Водні ресурси Чернігівської області є під прискіпливим контролем Деснянського басейнового управління, і саме про їх частину – водно-болотні ресурси розповів заступник начальника Деснянського басейнового управління водних ресурсів Вадим Потапенко.
 
Більшість цінних водно-болотних угідь Чернігівської області входить до складу природно-заповідного фонду. Начальник відділу природно-заповідного фонду, біоресурсів та екомережі Департаменту екології та природних ресурсів Віталіна Синіговець ознайомила учасників круглого столу з заповідними водними зонами Чернігівщини.
 
Завідувач біологічним відділом комунального закладу "Чернігівська обласна станція юних натуралістів", кандидат біологічних наук, Юрій Леус розповів про екологічні конкурси,в яких беруть участь гуртківці закладу.
 
Ведуча круглого столу, завідувач відділу документів з економічних,технічних, природничих та сільськогосподарських наук Наталя Карбовська прокоментувала книжково-ілюстративну виставку "Водно-болотні угіддя для нашого майбутнього".

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.